3D Duvar Kağıtları Modelleri

3D Duvar Kağıtları Modelleri yeni teknolojinin çığır açtığı günümüzde mekanların dekorasyon ritminin üst düzeylere taşındığı eşsiz bir ürün koleksiyonudur.

Salon Üç Boyutlu Duvar Kağıdı

Salon Üç Boyutlu Duvar Kağıdı

Artık her alanda yaşama 3 Boyulu olarak bakabilme olanağına sahip olacaksınız. 3 Boyutlu duvar kaplamaları gerek şık yapıları gerekse gerçekçi görünümü ile duvar panellerininde yaşam alanlarınıza katılıyor.

3D Duvar Kağıdı

3D Duvar Kağıdı

Duvarların sade ve sıkıcı yapıları çoğu zaman dekorasyonda etken bir rol oynadığı düşünülürse, birde sıradan duvar kağıtları modelleri yetersiz kalıyorsa 3D Duvar kaplamaları tam size göre bir seçenek olacaktır.

3D Şık Duvar Kağıdı Modelleri

3D Şık Duvar Kağıdı Modelleri

3D Duvar kağıtları modelleri tamamen çevre dostu ürünlerden yapıldığı için ayrıca bir önem teşkil etmektedir. Yeni nesil tasarım harikaları modelleri içerisinde duvarlarda son yıllarn en iyi düşüncesi ortaya konularak büyük uğraşlar çerçevesinde üç boyutlu duvar kağıtları çizgileri belirginleşmiştir.

3D Banyo Duvar Kağıdı

3D Banyo Duvar Kağıdı

Duvarlarda kare ve yuvarlak dalgaların gerçekçi gibi görünen kabartmaları sizleri her ne kadar hayrete düşümüş olsada onlar sadece bir duvar kağıdı olma özelliğini taşımaktatır.

Yatak Odası 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Yatak Odası 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Çağdaş duvar panelleri üzerindeki bu değişim hayatınızın akışını doğrudan etkileyip mekanlarınızın atmosferine ayrı bir solunum özelliği ekleyecektir.

0 Yorum : 06.30.13

İç Dekorasyon

İç dekorasyon herkez tarafından zarif ve göz çarpıcı bir havada olması gerektiği olgusu oluşturulmuş bir durumdur. Uygun boya renklerinin duvarlara işlenmesi, farklı mobilya seçimleri ile duvar kağıtlarının kullanılması ile birlikte tamamlayıcı unsurlar olarak yer verebileceğiniz objeler il iç dekorasyon görüntüleri desteklenerek loş bir ortam yaratılabilir. Dekorasyon oyunlar ile renk cümbüşü ortaya çıkarılıp mobilyalar ile kombine halinde bulundurulması gereklidir. Aksesuarlar iç dekorasyon oyunlarında bambaşka bir yere sahiplerdir. Duvar renkleri ise odanın yapısına uygun şekilde incelenmelidir. Bu durumda dekorasyon tarzı büyük önem taşır kendinize bir odak noktası oluşturup o alanda yoğunlaşmanızda fayda vardır. Odalar için uygun renklerle ışıkların seçilmesi bu konuda ilk etapta ele alınmalıdır. Buradaki en basit örnekleri banyolar ile yatak odalarında inceleyebilirsiniz.

İç Dekorasyon

İç Dekorasyon

İç dekorasyon bir diğer unsur ise odalardaki konumların belirlenerek yerlerine oturtulması mobilyaların en iyi şekilde düzenlenmesi, kokular ile ışıkların bir arada tutularak düzenli bir seviyede gösterilmelidir. Kokular ile ışıklar ayarlanırken ufak detaylara kadar önem verin yüksek  derecede bir iç dekorasyon arz etmektedir.

İç Dekorasyon Örnekleri

İç Dekorasyon Örnekleri

İç Dekorasyon Modelleri

İç Dekorasyon Modelleri

İç Dekorasyon Resimleri

İç Dekorasyon Resimleri

0 Yorum : 06.29.13

Merdivenli Duvar Kitaplığı

Merdivenli Duvar Kitaplığı evinizin içerisinde gökyüzüne çıkar gibi hayallerinizin sınırlarını zorlayacak muhteşem bir tasarım ürünüdür. Duvar üzerine monte edilmiş rafların üzerindeki basamaklar ile oluşturulan merdiven sayesinde evinizin iç mimarisi farklı bir bakış altında incelenecektir.

Duvar Kitaplık Merdiven

Duvar Kitaplık Merdiven

Serin fikirlerin hayat bulduğu mobilya dekorasyon tasarımları içerisinde ki özgün tasarımlar ile hayatınızda ki çizgiyi değiştirebilirsiniz. Merdivenki duvar kitaplığı modern görünümü ile duvardan çatıya geçişi daha kolay hale getirebiliyor. Artık çatı dekorasyonuna gerek duymadan aşağı kattan yukarıya çıkarken bir merdiven dayamanız gibi nedenler ortadan kalkmaktadır.

0 Yorum : 06.27.13

İkea Salon Dekorasyonu

İkea Salon Dekorasyonu ikea 2010 kataloğu içerisinde yer alan fikirlerin daha modern salonlar için parlak renklerde ürünler kullanılmıştır.

İkea Salon Mobilyaları

İkea Salon Mobilyaları

Farklı salon dekorasyonu olarak siyah ve beyaz sadece tasarımlara yer vermeyi ihmal etmemiştir.

İkea Salon Modelleri

İkea Salon Modelleri

Yeni yıl içerisindeki koleksiyonu odalar içerisindeki yaşam alanlarına yeni çözümler getirmektedir.

İkea Salon

İkea Salon

İkea salon dekorasyonu tasarımları için sunduğumuz resimlerden faydalanabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyonu

Salon Fikirleri

Salon Fikirleri

Salon Tasarımı

Salon Tasarımı

0 Yorum : 06.26.13

Çocuk Banyo Tuvalet Tasarımı

Çocuk Banyo Tuvalet Tasarımı sadece miniklere hitap eden renkli temaları ile banyolarda hareketli bir görünümü sağlıyor.

Çocuk Banyo Tasarımı

Çocuk Banyo Tasarımı

Özel banyo dekoru için profosyonel olarak çalışan Sanindusa Portekiz firması serin koleksiyonu ile çocukların banyoda ve tuvalette çekinmeden uzun süreli ve eğlenceli bir şekilde kalmalarını sağlıyor.

Çocuk Tuvalet Tasarımı

Çocuk Tuvalet Tasarımı

Çocuklar için düşünülmüş olan herşey onların zevkine ve ihtiyacına göre tasarlanmıştır. Çocuk banyo tasarımı pozitif enerji yüklü ve çocukların rahatlığı için özel bir şekilde düzenleniştir.

Cocuk Tuvaleti

Cocuk Tuvaleti

Burada gördüğünüz banyo tasarımı üzerinde iki renk kullanışmıştır. Herşeyin uyum içerisinde olduğunu gözlemlediğimiz banyo ve tuvalet dekorasyonu tam ufaklıkların zevkine göre aksesuar ve objeler yine çocuk banyo dekorasyonu içerisinde muazzam bir şekilde süslenmiştir.

Çocuk Wc Dekorasyonu

Çocuk Wc Dekorasyonu

Çocuk Klozet

Çocuk Klozet

0 Yorum : 06.24.13

Küçük Oda Dekorasyonu

Küçük Oda Dekorasyonu modern ve renki mobilya ürünlerinin fonksiyonel özelliklerinden yararlanılarak dekora başlanabilir.

Küçük Oda Dekorasyonu

Küçük Oda Dekorasyonu

Küçük bir yaşam alanına sahibim diye hiç üzülmeyin, bazı pratik bilgiler ile işlevsel mobilyalar ile küçük oda dekorasyonu en iyi şekilde dizayn edilmiş olacaktır.

Dar Alan Mobilyaları

Dar Alan Mobilyaları

Ufak sevimli ve tatlı mobilya eşyaları ile zarif dekore edilmiş küçük odalar dekorasyona alanında daha hoş bir görünüm sağlıyabilir. Dar alan içerisinde kullanacağınız mobilya ürünleri modelleri kadar renkleride büyük önem taşımaktadır.

Dar Mutfak Dekorasyonu

Dar Mutfak Dekorasyonu

Siyah ve beyaz sade görünümleri ile sıcak yaklaşımları oda içerisinde yansıtabilir, odayı boğacak renklerden uzak durunuz daima ferah renkli mobilya ürünlerini tercih ediniz.

Küçük Mutfak Tasarımı

Küçük Mutfak Tasarımı

Portatif ve pratik seçenekli mobilya eşyaları küçük oda dekorasyonu tamamlayıcı unsurları olacağı akıldan çıkarılmamalıdır. Küçük oda içerisinde ayna modellerine yer veriniz, oda içerisine derinlik kazandıracağı için dar alanlarda ideal bir seçim olacaktır.

Küçük Yaşam Alanları

Küçük Yaşam Alanları

Oda içerisinde kullanılacak objeler açık renkli ve genellikle cam olan aksesuarlara yer vermeniz tavsiye edilir. Küçük odalara ne kadar ışık girerse o kadar ferahlatıcı bir hal alır, bu nedenle odaya daha çok ışık girmesini sağlıyabilirsiniz.

0 Yorum : 06.22.13

Ev Dekorasyonu Mobilya Aksesuarları

Ev dekorasyonu mobilya ve aksesuarları evlerimizi değer verdiğimiz keyif aldığımız huzur bulduğumuz yaşam ortamıdır. Evlerimizi dekore ederken mobilya ve aksesuar seçimi ön plandadır. Kişinin rahat etmesi ve uyumluluk büyük önem taşır. Kişinin yapı ve tarzlarına göre dekorasyon yapılmalıdır.

Ev Mobilya ve Aksesuarları

Ev Mobilya ve Aksesuarları

Örneğin neşeli ve açık rengi seven insanlar için aydınlık bir ortam, açık renk mobilya ve aksesuar olarak çiçek ve ayna seçimi uygundur. Sadeliği ve az eşya sevenler için tek renk mobilyalar az miktarda aksesuar kullanımı uygun bir seçimdir. Şık ve gösterişli ortamları sevenler için klasik mobilyalar ve ona uyum sağlayacak şık taşlı şamdamlar ve çeşitli aksesuarlar kullanarak uyum sağlanmalıdır. Evlerimizi dekore ederken önemli olan renkleri, modelleri ve aksesuarları doğru yerde seçimi yapılarak kullanılabilir.

0 Yorum : 06.22.13

Duvar Sticker

Duvar Sticker günümüzde popülerliği giderek artan yeni trend duvar süsleri olarak ev dekorasyonu üzerinde yerini alan stickerlar estetik dokunuşların duvarda hareketlendiği çok ince fikirlerin hayat bulduğu süslerdir.

Duvar Sticker Çeşitleri

Duvar Sticker Çeşitleri

Ev içerisinde her duvara uygulanabilir duvar sticker modelleri rengarenk ve janjanlı şekilleri ile dekoru bir hayli genişletiyor.

Yatak Odası Sticker

Yatak Odası Sticker

Evinizin sıradan görüntüsünden bir nebze kurtulmak istiyorsanız duvar üzerine yapıştıracağınız sticker duvar süsleri ile farklı bir atmosfer eviniz içerisinde oluşturulabilir.

Duvar Sticker Modelleri

Duvar Sticker Modelleri

Duvar sticker çeşitleri dekorasyonu değiştirdiği ve estetik görünümü kazandırdığı gibi ekonomik ve kolay uygulanma şekli ile büyük olanak sağlıyor.

Duvar Sticker

Duvar Sticker

Yalnızca ev içerisinde değil bütün mekanlarda renkli duvar sticker modelleri ile süslemek mümkündür.

0 Yorum : 06.21.13

Filli Boya Renk Kataloğu 2010

Filli boya renk kataloğu 2010 – 2011 yılı arasında bambaşka renklerin buluştuğu bir renk cümbüşü oluşturuyor. Evinizin stilini yeniden yapılandırmak ve boya renklerini değiştirmek için benzersiz seçenekler Filli boya renkleri ile sizlerle buluşuyor.

2010 Filli Boya Renk Kataloğu

2010 Filli Boya Renk Kataloğu

Filli boya renk kataloğu iç cehpe ile ev dekorasyonunu tamamlayarak en uygun renk ile mobilya eşyalarınız arasında bir renk konsepti oluşturabilirsiniz. Filli boya renk kataloğu dış cephe ile evinizi dışarıdan daha ilgi çekici göze çarpıcı ve yeni olarak herkese benimsetebilirsiniz. Biliyoruz ki renklerin bizim yaşamımıza büyük katkısı var. Farklı pozitif enerjileri bu renklerden alarak rahatlatıcı bir hareketlilik ruhunuza işler. Filli boya renk kartelası size en uygun ve isteyeceğiniz rengi bulmanız için seçenekler sunuyor. Filli boya renk kartelası sayesinde bulamıcağınız renk yoktur.

Filli Boya Renk Kartelası

Filli Boya Renk

2010 yılı size uğur getirsin istiyorsanız filli boya renk kataloğu üzerindeki mavi size bunu sağlayacaktır. Cıvıl cıvıl renklerin adeta birbiriyle dans ettiği diğer bir renk ise kızmızı, cazibesi ve yeni yılın uğurunu size katabilecek düzeyde yeteneğe sahip bir boyanın rengini taşıyor. Açık renkleri seçerek eviniz içerisinde ferah ve dinamik bir hayat sürdürebilirsiniz. Bu sayede mobilya ürünlerinizde ön plana çıkarak Filli boya ile boyanmış duvarlar birbiriyle örtüşmektedir. Filli boya’nın Color Express seçenekleri size bu konuda en etkili ve güzel yardımı sağlayacaktır. Bu demek oluyor ki ColorExpres ile herkes kendine özel renk kartelası bulup evini gönlünce boyatacaktır.

Filli Boya Renk Kartelası

Filli Boya Renk Kartelası

Farklı yaşam tarzı olup bunuda evlerinin iç ve dış kısımında uygulamak isteyenler evinin odalarını istedikleri renklere bambaşka boyayabilirler. Filli boya renk kataloğu 2010 yılına çok hızlı ve etkili bir giriş yaptı gerçektende boya firmaları arasında daima ön planda yer alan başarılı ve etkili yöntemleri sunan farklı dekorasyon arayışlar içerisinde olan yenilikçi bir boyacıdır.

Filli Boya Renkleri hakkında detay için buraya bakınız.

0 Yorum : 06.20.13

Dekoratif Raf Modelleri

Dekoratif Raf Modelleri aksesuar ve objeler ile mekanın dekorasyon ritmini ince ince fısıldıyor.

Raf Modelleri

Raf Modelleri

Tavan, zemin ile duvar arasındaki bağlantığı güçlendiren dekoratif raflar ev dekorasyonu içerisinde yüksek bir potansiyel elde edilmesini sağlıyor. Birbirinden şık ve modern raf seçenekleri ile güzel bir görünüm yakalamanız mümkündür.

Dekoratif Raflar

Dekoratif Raflar

Yaratıcı fikirlerin raf modelleri üzerinde hayat bulduğu tasarımlar özgün olarak düşünülmüş ve dizayn edilmiştir. Mekanlar içerisinde uyum sağlıyacak birbirinden farklı raf modelleri ile dekorasyon üzerine mekanlarınızı ateşleyebilirsiniz.

0 Yorum : 06.18.13

Sonraki Sayfa »